Docieplenia poddaszy i dachów

Termomodernizacja dachu

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, jak istotna jest prawidłowa izolacja dachu. Dobrze ocieplony dach to mniejsze straty ciepła zimą, zabezpieczenia przed wysokimi temperaturami latem, a także izolacja akustyczna ‒ wybór materiału izolacyjnego jest tutaj priorytetem.

Coraz więcej inwestorów decyduje się na zastąpienie popularnej do tej pory wełny pianą poliuretanową. Pianka dopasowuje się do podłoża i zabezpiecza każdy centymetr dachu, jest też lekka, dzięki czemu nie obciąża konstrukcji.

Nasza firma od lat specjalizuje się w izolacji termicznej dachów i poddaszy z wykorzystaniem pianki poliuretanowej. Wykonując docieplenia poddaszy, jak i samych dachów dbamy przede wszystkim o szczelność izolacji. Wykorzystujemy specjalne pistolety, które rozprowadzają piankę po nawet najtrudniej dostępnych zakamarkach. Żadne inne docieplenia nie są aż tak skuteczne.

Jak przebiega proces ocieplania pianką PUR?

Zlecenie nam pracy to pewność, że docieplenie będzie wykonane skutecznie. Dlaczego? Nasz pracownik jeszcze przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzi jakość podłoża, skontroluje znajdujące się w dachu szczeliny, a także zabezpieczy powierzchnię, która nie ma być pokryta pianką. Na tym etapie sprawdzamy zarówno wilgotność, jak i czystość podłoża, nad którym będziemy pracować.

Parametry naszych urządzeń dopasowujemy do konkretnego zlecenia — ustawiamy ciśnienie oraz temperaturę, a także przygotowujemy właściwą mieszankę pianki. Dzięki temu masz pewność, że izolacja zachowa wysoki poziom przyczepności. Ostatecznie rozpoczniemy proces ocieplania warstwowego za pomocą pistoletu do czasu osiągnięcia ustalonej grubości. Nasi pracownicy są przeszkoleni i wyposażeni we właściwe środki ochrony. Dojeżdżamy do naszych klientów nawet kilkadziesiąt kilometrów — przykładem tego jest m.in. Ostrów Mazowiecka i okoliczne miejscowości. Zapraszamy do współpracy!

Pozostałe usługi:

Ocieplanie dachu